Collection: Featured

84 products
  • Melons or Grapes, Have Both
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons with Tomato
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 59 Street Bridge from Manhattan.
    Regular price
    $1,400.00
    Sale price
    $1,400.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turn portraits of lovers
    Regular price
    $545.00
    Sale price
    $545.00
    Regular price
    $900.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sleeping on The Ride home on the LIRR
    Regular price
    $850.00
    Sale price
    $850.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whitestone Bridge in Spring
    Regular price
    $475.00
    Sale price
    $475.00
    Regular price
    $595.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Flowers in a Basket
    Regular price
    $400.00
    Sale price
    $400.00
    Regular price
    $425.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oakland Lake
    Regular price
    $475.00
    Sale price
    $475.00
    Regular price
    $595.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nassau Museum, tulip Sculpture
    Regular price
    $650.00
    Sale price
    $650.00
    Regular price
    $750.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plants in the Garden
    Regular price
    $395.00
    Sale price
    $395.00
    Regular price
    $500.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Terrace with a View, Florence
    Regular price
    $250.00
    Sale price
    $250.00
    Regular price
    $450.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Church in The Valley, Santa Maria Nuova, Cortona
    Regular price
    $800.00
    Sale price
    $800.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Home in The Valley, Tuscany
    Regular price
    $450.00
    Sale price
    $450.00
    Regular price
    $545.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tulip in Orange with Blue
    Regular price
    $200.00
    Sale price
    $200.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Beets and the Beet Goes On
    Regular price
    $300.00
    Sale price
    $300.00
    Regular price
    $350.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple so Sweet
    Regular price
    $300.00
    Sale price
    $300.00
    Regular price
    $350.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Purple Grapes with Fruit and Lemon
    Regular price
    $290.00
    Sale price
    $290.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Misty Peaches with Purple Grapes
    Regular price
    $290.00
    Sale price
    $290.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes with Limes
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries with Apples and Peaches
    Regular price
    $160.00
    Sale price
    $160.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Oranges
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red and Green Apples
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes from the Vine
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tears of Joy, Onions are so Tasty
    Regular price
    $160.00
    Sale price
    $160.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Tomatoes
    Regular price
    $160.00
    Sale price
    $160.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries with Lemons on the Side
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sautee Some Onions and Garlic
    Regular price
    $350.00
    Sale price
    $350.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Onions and Tomatoes
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Purple Grapes with Red Apples
    Regular price
    $160.00
    Sale price
    $160.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peachy Green
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out